Najnovšie držiaky pre HTC v ponuke:

Nové držiaky do auta pre HTC U11. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre HTC 10. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre HTC One M9. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB konektorom alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre HTC One (M8). Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB konektorom alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre HTC Desire 500. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre HTC One mini. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre HTC One SV. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre HTC One. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny CL nabíjačkou, s USB káblom a CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre HTC 8S. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre HTC 8X. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

Stránka 1 z 3  > >>

Späť na pasívne držiaky