Najnovšie držiaky pre LG v ponuke:

Nové držiaky do auta pre LG G6. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre LG G5. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre LG Nexus 5X. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre LG G4 (nie s koženým zadným krytom). Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB konektorom alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre LG G3. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, USB konektorom alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre LG G Flex. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou a USB konektorom alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre LG G2. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou, s USB konektorom alebo s Molex adaptérom.
Nové držiaky do auta pre LG Nexus 5. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.
Nové držiaky do auta pre LG Nexus 4. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom. Aj pre Nexus 4 s puzdrom Bumper!
Nové držiaky do auta pre LG Optimus L7 (P700). Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

Stránka 1 z 2  > >>

Späť na aktívne držiaky s Molex konektorom