infoDržiaky a konzolu ProClip si môžete objednať týmito spôsobmi:

 1. 💻 E-Shop Vyberte si na cez menu Vyhľadávanie vhodný držiak. Kliknutím na košík sa dostanete na stránku produktu v e-shope s podrobným popisom, kde si môžete vybrať vhodnú konzolu ProClip pre Vaše auto. Ak viete kódy jednotlivých držiakov, môžete použiť formulár na rýchlu objednávku.
 2. 📧 Email - Pošlite mail s objednávkou na adresu objednavka@brodit.sk. V objednávke uveďte Vaše kontaktné/fakturačné údaje, typ produktu, pri konzole ProClip jej 6-miestny kód. Pokiaľ neviete nájsť vhodný držiak pre Vaše zariadenie alebo ProClip pre Vaše auto, stači uviesť názov Vášho zariadenia a typ auta. Vhodný držiak a ProClip vyberieme za Vás. Emailovú objednávku Vám potvrdíme emailom, prípadne Vás budeme kontaktovať telefonicky pre upresnenie objednávky.
 3. Telefonicky - Objednávky prijímame telefonicky na čísle 02/ 4564 7094 NONSTOP*. Ak chcete zadať telefonickú objednávku, stlačte počas úvodného uvítania 0. Nezabudnite uviesť Vaše kontaktné/fakturačné údaje e-mail a Vaše telefónne číslo. Objednávku Vám potvrdíme e-mailom nasledujúci pracovný deň. Pokiaľ neviete nájsť vhodný držiak pre Vaše zariadenie alebo ProClip pre Vaše auto, stači uviesť názov Vášho zariadenia a typ auta. Vhodný držiak a ProClip vyberieme za Vás. Telefonickú objednávku Vám potvrdíme emailom, prípadne Vás budeme kontaktovať telefonicky pre upresnenie objednávky.
 4. 💬 Online - kliknite na "Online podpora" vpravo dole a napíšte: "broditobj". Objednávky online prijímame v pracovných dňoch PO-PI od 9:00 do 17:00.
 5. 👥 Osobne - tovar si môžete objednať osobne v predajni na adrese J. Farkaša 10, 903 01 Senec. Tento spôsob doporučujeme, ak potrebujete poradiť pri výbere držiaka, alebo chcete držiak aj nainštalovať do auta. Pred osobnou návštevou doporučujeme kontaktovať nás telefonicky pre dohodnutie konkrétneho času stretnutia, prípadne pre overenie skladovej dostupnosti tovaru. Termín stretnutia 1:1 si môžete zarezervovať aj online.

* - Pre zadanie telefonickej objednávky nás môžete kontaktovať v akýkoľvek deň, 24h denne. V pracovných dňoch počas úvodného uvítania stlačte "0" pre okamžité zadanie telefonickej objednávky.


Pri objednávkach môžete využiť rôzne spôsoby platby a dodania tovaru.

Možnosti platby:

 • prevodom vopred,
 • elektronické platby (TatraPay, Viamo) - iba pre e-shop,
 • platba kartou (VISA, EuroCard) - pri obj. cez e-shop, príp. e-mailom
 • Dobierka poštou, kurierom,
 • Hotovosť - pri osobnom odbere alebo pri dodaní našim servisným vozidlom.

Možnosti dodania:

 • Osobný odber na adrese J. Farkaša 10, 903 01 Senec
 • Výdajné miesto Packeta (3€)
 • Poštou (3,5€)
 • kurierom (5€)
 • Dovoz servisným vozidlom

Ak máte otázky, pripomienky, návrhy, alebo iba potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať.
Brodit HelpDesk


Tel.: 02/ 4564 7094
Fax: 02/ 4564 7095
E-mail: info@brodit.sk

Internet: http://www.brodit.sk
http://www.synetics.sk

Sledujte nás na Twitteri