7.07.2011

Nové držiaky pre BlackBerry PlayBook


Nové držiaky pre BlackBerry PlayBook v ponuke. Držiaky do auta - pasívny, aktívny s CL nabíjaním, pre použitie s káblom, s uzamykaním, s Molex adaptérom alebo MultiStand - všestranný držiak typu 3 v jednom.

Držiak do auta pre BlackBerry PlayBookPasívny držiak do auta pre BlackBerry PlayBook Vám umožní pripevniť BlackBerry PlayBook bezpečne a pevne na palubnú dosku Vášho auta. Vďaka systému ProClip je inštalácia možná bez vŕtania alebo iného zásahu do interiéru auta. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. PlayBook môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať.

Aktívny držiak s CL nabíjaním pre BlackBerry PlayBook umožňuje automatické dobíjanie PlayBook od okamihu, keď ho vložíte do držiaka.

Aktívny držiak s Molex adaptérom pre BlackBerry PlayBook umožňuje komfortnú inštaláciu držiaka v aute, pričom káble z držiaka sa pripájajú priamo na el. rozvod auta. Káble tak môžete elegantne schovať za palubnú dosku a pomocou Molex adaptéra prípadne dobíjať iné zariadenia.

Pasívny držiak s uzamykaním chráni BlackBerry PlayBook voči odcudzeniu v aute. Ideálny je tiež pre použite použitie v predajni, na výstavách a pod. Dodáva sa s 2 kľúčmi.

Všetky držiaky môžete natáčať do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. PlayBook môžete používať v horizontálnej alebo vertikálnéj polohe. Držiaky s integrovaným nabíjaním sú vhodné najmä pre GPS navigáciu, ktorej vynikajúci 7" displej dodá úplne iný rozmer.

Držiak MultiStand pre BlackBerry PlayBookDržiak MultiStand je všestranný držiak Brodit pre BlackBerry PlayBook pre tých, ktorí používajú PlayBook na rôznych miestach. PlayBook môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci.
Použite MultiStand ako držiak na stôl, pričom môžete PlayBook jednoducho uchopiť, ako keby nebol v držiaku. Držiak môžete použiť v rôznych uhloch, nastaviť pozíciu podľa toho, ako potrebujete PlayBook použiť.
MultiStand môžete tiež pripevniť pomocou dodávaného adaptéra na stenu alebo na palubnú dosku systémom ProClip. Zatiaľ, čo je PlayBook v držiaku, môžete ho dobíjať zo siete, alebo pomocou príslušného autoadaptéra. Všetky konektory a tlačidlá sú ľahko prístupné. Držiak môžete natočiť do horizontálnej alebo vertikálnej polohy. MultiStand sa dodáva s montážnym adaptérom 1ks a skrutkami 4ks.

Videoprezentácia držiaka MultiStand:

Leták produktu držiaky do auta pre BlackBerry PlayBook

Stiahnuť leták v PDF

Držiaky pre BlackBerry PlayBook - .pdf dokument

Vyberte si z ponuky držiakov Brodit pre BlackBerry PlayBook:

Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na palubnej doske Vášho auta.

 

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!