10.05.2010

Držiaky pre Apple iPad


V ponuke nájdete držiaky do auta pre montáž na palubnú dosku, na opierku hlavy a na stenu pre Apple iPad.

Držiak do auta pre Apple iPad Vám umožní pripevníť Apple iPad bezpečne a pevne na palubnú dosku Vášho auta. Vďaka systému ProClip je inštalácia možná bez vŕtania alebo iného zásahu do interiéru auta. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Držiak pre použitie s káblom je osadený Apple konektorom ku ktorému môžete pripojiť originálny kábel. iPad je tak napájaný okamžite po vložení do držiaka. Držiak môžete natočiť do horizontálnej alebo vertikálnéj polohy. Ideálne riešenie najmä pre iPad Wi-Fi+3G, ktorý Vám umožní vďaka zabudovanému GPS špičkovú navigáciu v aute vďaka vynikajúcemu takmer 10" displeju.

Držiak pre montáž na opierku hlavy umožňuje bezpečne pripevniť Apple iPad na predné sedadlo, čím iPad poslúži ako monitor pre cestujúcich na zadných sedadlách.

Nenápadný tenký držiak na stenu Vám umožní pripevniť Apple iPad na stenu vo Vašej kancelárii, doma, na chate, v karavane alebo v aute na zadné sedadlá. iPad môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho vyberať. Určený pre horizontálnu alebo vertikálnu inštaláciu. iPad môže byť napájaný z nabíjačky, keď je umiestnený v držiaku. Dodáva sa v bielom alebo čiernom prevedení.

Držiak pre na stôl - table stand

TIP: Ak chcete použiť horeuvedené držiaky pre použitie na stole ako Table Stand, dokúpte si tento podporný stojan:

Umiestnite Váš tablet na predné sedadlo!

Nechajte Vaš tablet perfektne umiestnený na prednom sedadle Vášho auta! Inštalácia vyzerá veľmi pekne a poskytuje spolujazdcom na zadných sedadlách komfortné prezeranie filmov a multimédií.

Konzola na opierku je špecifická pre každé auto. Na konzolu môžete pripevniť akýkoľvek držiak. Konzola bola navrhnutá pre umiestnenie tabletov, LCD monitorov a multimediálnych zariadení. Môžete však ju použiť aj na uchytenie mobilného telefónu, prehrávača iPod, hernej konzoly a pod. Pri použití aktívneho držiaka sa Vám počas jazdy zariadenie aj dobíja.

Ak potrebujete umiestniť tablet na prednom sedadle potrebujete jeden z horeuvedených držiakov a k nemu konzolu na opierku hlavy:

Vyhľadať vhodnú konzolu podľa typu auta.

Inštalácia je veľmi jednoduchá a zvládnete ju v priebehu pár minút. Konzola má predvyvŕtané otvory, vďaka ktorým je inštalácia držiaka ešte jednoduchšia.

 

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!