2.12.2010

Nové držiaky pre BlackBerry Curve 9300


Nové držiaky do auta pre BlackBerry Curve 9300. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Curve 9300Pasívny držiak pre BlackBerry Curve 9300 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie PDA je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

Aktívny držiak s CL nabíjačkou pre BlackBerry Curve 9300 umožňuje automatické dobíjanie telefónu od okamihu, keď ho vložíte do držiaka.

Aktívny držiak s Molex konektorom pre BlackBerry Curve 9300 umožňuje komfortnú inštaláciu držiaka v aute, pričom káble z držiaka sa pripájajú priamo na el. rozvod auta. Káble tak môžete elegantne schovať za palubnú dosku a pomocou Molex adaptéra prípadne dobíjať iné zariadenia.

Leták produktu držiak do auta pre BlackBerry Curve 9300

Stiahnuť leták v PDF

Držiaky pre BlackBerry Curve 9300 - .pdf dokument

 

 

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!