18.10.2019

Nové držiaky pre Apple iPhone 11 Pro Max


Nové držiaky do auta pre Apple iPhone 11 Pro Max. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, pre použitie s káblom, aktívny s CL nabíjačkou alebo pre pevnú montáž s Molex adaptérom. Držiaky potiahnuté semišom, alebo nastaviteľné držiaky pre použitie s puzdrom.
Apple iPhone 11 Pro Max

Máte Apple iPhone 11 Pro Max? Objednajte si držiak pre tento revolučný smartfón s Face ID, vynikajúcim fotoaparátom a prvotriednym výkonom. 

Vložte Apple iPhone 11 Pro Max do aktívneho držiaka a vždy budete mať čerstvo nabitú batériu! Využite Apple iPhone 11 Pro Max počas jazdy v aute naplno!

GPS navigácia

Zakúpte si držiak Brodit spolu s navigačným softvérom iGO primo v balíku iGO GPS Car Kit alebo využite navigáciu integrovanú v aplikácii Mapy. V oboch prípadoch potrebujete kvalitný držiak s pripevnením na palubnú dosku. Vzhľadom na vysoké nároky GPS aplikácií na batériu, doporučujeme držiaky s integrovaným dobíjaním, tzv. aktívne držiaky

Hlasové ovládanie Siri

Komunikujte v aute pomocou inteligentného asistenta (asistentky) Siri, ktorý Vám umožní vyhľadať kontakt, napísať pripomienku, zadať schôdzku do kalendára napísať email, SMS alebo vyhľadať cestu domov bez toho, aby Ste sa museli dotknúť telefónu. "Hey Siri"

Dokonalý zvuk

Doprajte si komfort v aute so vstavaným telefónom alebo ťažkou handsfree sadou Parrot, ktorá Vám umožní uskutočňovať telefonické hovory v aute vo vysokej kvalite, bez toho aby Ste museli manipulovať s telefónom. Presmeruje hlas z telefonického hovoru, GPS navigácie alebo hlas asistentky Siri do reproduktorov Vášho auta. Vďaka dvojici mikrofónov a DSP procesoru Vaši obchodní partneri rozumieť čisto, ako keby Ste sedeli v kancelárii. Samozrejmosťou je možnosť prehrávania hudby z iPhonu Xs v aute vo vysokej kvalite.

Základom je držiak

Preto v našej ponuke nájdete rozličné typy držiakov do auta Apple iPhone 11 Pro Max, ktoré môžete integrovať na palubnú dosku Vášho auta, prípadne na predné sedadlo.

Aktívny držiak do auta pre Apple iPhone 11 Pro MaxPasívny držiak pre Apple iPhone 11 Pro Max pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie iPhone je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. v ponuke sú rôzne typy pasívnych držiakov. Sametové pre použitie iPhone 7 bez puzdra, alebo nastaviteľné pre použitie iPhone 7 v rôznych typoch puzdier.

Aktívny držiak s CL nabíjačkou, umožňuje automatické dobíjanie telefónu od okamihu, keď ho vložíte do držiaka.

Držiak pre použitie s káblom umožňuje pripojiť originálny kábel (nie je súčasť dodávky), ktorý umožní dobíjanie od okamihu, keď iPhone 7 vložíte do držiaka, alebo môžete jednoducho prepojiť Apple iPhone 11 Pro Max s Vašim audio/video systémom v aute. v ponuke sú 2 verzie držiakov, buď samotný držiak, alebo spolu s CL adaptérom pre dobíjanie.

Aktívny držiak s Molex konektorom umožňuje komfortnú inštaláciu držiaka v aute, pričom káble z držiaka sa pripájajú priamo na el. rozvod auta. Káble tak môžete elegantne schovať za palubnú dosku a pomocou Molex adaptéra prípadne dobíjať iné zariadenia.

Držiaky pre Apple iPhone 11 Pro Max sú potiahnuté jemným semišom, aby sa Váš iPhone nepoškriabal.

Držiaky pre profesionálne použitie

Držiaky pre použitie s puzdrom

Ak používate iPhone v náročnom, prašnom alebo vlhkom prostredí, je nutné používať kvalitné ochranné puzdro. Pri použití s bežným držiakom je potrebné pred zasunutím iPhone do držiaka dať puzdro dole. Nie však s držiakom Brodit! Objednajte držiak pre použitie s puzdrom. K dispozícii sú nielen držiaky pre použitie iPhone s bežnými silikónovými puzdrami, ale aj s profesionálnymi ochrannými puzdrami.

Výhody:
  • Vyrobené na mieru pre Apple iPhone 11 Pro Max
  • Bezpečnejšie šoférovanie
  • Jednoduchá inštalácia
  • Aktívne držiaky garantujú čerstvo nabitú batériu
Vlastnosti:
  • Otočný stojan, nastaviteľný 15°
  • Vyrobené z čierneho Acetalového plastu
  • Prispôsobený pre konkrétny model zariadenia
  • Aktívne držiaky s integrovaným dobíjaním
  • Pripojiteľný na konzolu ProClip

 

Ďalšie príslušenstvo pre Apple iPhone 11 Pro Max >

Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na palubnej doske Vášho auta.

 

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!