9.05.2018

Nové držiaky pre Apple iPad 9.7 2018


Nové držiaky do auta pre Apple iPad 9.7 New (model 2018). Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom, s uzamykaním...
Apple New iPad

Máte už iPad 9.7 (model 2018)? Objednajte si najlepší držiak pre najlepší tablet na svete. 

Vložte Apple iPad 9.7 New (model 2018) do aktívneho držiaka a vždy budete mať čerstvo nabitú batériu! Využite Apple 9.7 počas jazdy v aute naplno!

GPS navigácia

Zakúpte si držiak Brodit spolu s navigačným softvérom iGO primo v balíku iGO GPS Car Kit a využívajte pokrokovú GPS navigáciu na cestách. Luxusný 10" retina displej priam predurčuje použitie iPadu v aute na GPS navigáciu a prezeranie máp. 

Mobilná kancelária na dosah

Vašu kanceláriu máte vždy pri sebe. Skontrolovať emaily, webové stránky, vyhľadať kontakt, napísať pripomienku, zadať schôdzku do kalendára, napísať email môžete kedykoľvek Vás to napadne.

Dokonalý obraz a zvuk

iPad 9.7 New (model 2018) je výborné multimediálne a zábavné centrum. Využite ho ako luxusný prehrávač/hraciu konzolu a spolu držiakom na opierku hlavy pripravíte posádke Vášho auta neobyčajnú zábavu namiesto hodín strávených nudným cestovaním. Prepojte iPad s audiosystémom auta a vychutnajte si dokonalý zvuk v reproduktoroch autorádia.

Základom je držiak

Preto v našej ponuke nájdete držiaky do auta Apple iPad 9.7 New (model 2018), ktoré môžete integrovať na palubnú dosku Vášho auta, pripadne na predné sedadlo.

Aktívny držiak do auta pre Apple iPad 9.7 New (model 2018)Pasívny držiak pre Apple iPad 9.7 New (model 2018) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

Aktívny držiak s CL nabíjačkou pre Apple iPad 9.7 New (model 2018) umožňuje automatické dobíjanie telefónu od okamihu, keď ho vložíte do držiaka.

Aktívny držiak s Molex konektorom pre Apple iPad 9.7 New (model 2018) umožňuje komfortnú inštaláciu držiaka v aute, pričom káble z držiaka sa pripájajú priamo na el. rozvod auta. Káble tak môžete elegantne schovať za palubnú dosku a pomocou Molex adaptéra prípadne dobíjať iné zariadenia.

Všetky držiaky môžete natáčať do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. iPad 9.7 New (model 2018) môžete používať v horizontálnej alebo vertikálnéj polohe. Držiaky s integrovaným nabíjaním sú vhodné najmä pre iPad 9.7 New Wi-Fi+Cellular, ktorý Vám umožní vďaka zabudovanému GPS špičkovú navigáciu v aute na vynikajúcom takmer 10" displeji. (pre iPad Wifi je potrebné dokúpiť GPS modul)

Výhody:
  • Vyrobené na mieru pre Apple iPad 9.7 New (model 2018)
  • Bezpečnejšie šoférovanie
  • Jednoduchá inštalácia
  • Aktívne držiaky garantujú čerstvo nabitú batériu
Vlastnosti:
  • Otočný stojan, nastaviteľný 15°
  • Vyrobené z čierneho Acetalového plastu
  • Prispôsobený pre konkrétny model zariadenia
  • Aktívne držiaky s integrovaným dobíjaním
  • Pripojiteľný na konzolu ProClip

Umiestnite iPad 9.7 New (model 2018) na predné sedadlo!

Robustná kovová konzola bezpečne uchytí držiak pre Apple iPad 9.7 New (model 2018) na prednom sedadle Vášho auta! Inštalácia vyzerá veľmi pekne a je bezpečná nielen pre iPad ale aj pre spolujazcov. Pasažierom na zadných sedadlách poskytne komfort pri pozeraní filmov a multimédií.

Pre umiestnenie iPadu na prednom sedadle auta potrebujete:

Vyhľadať vhodnú konzolu podľa typu auta.

Leták produktu držiak do auta pre Apple iPad 9.7 New (model 2018)

Stiahnuť leták v PDF

Držiaky pre Apple iPad 9.7 New (model 2018) - .pdf dokument

Akcia!

Kúpte si držiak Brodit spolu s Apple iPad 9.7 New (model 2018) a dostanete k nemu konzolu do auta ProClip zadarmo!

Pri objednávke uveďte v pokladni do políčka poznámka heslo "ProClip zadarmo".

Podmienky akcie: Objednávka musí obsahovať zariadenie Apple iPad 9.7 New (model 2018), držiak Brodit pre Apple iPad 9.7 New (model 2018), pri ktorom je uvedené číslo konzoly a v poznámke musí byť uvedené heslo "ProClip zadarmo".

TIP: Apple iPad 9.7 New (model 2018) kúpite tu:

Vyberte si z ponuky držiakov Brodit pre Apple iPad 9.7 New (model 2018):

Umiestnite Váš tablet na predné sedadlo!

Nechajte Vaš tablet perfektne umiestnený na prednom sedadle Vášho auta! Inštalácia vyzerá veľmi pekne a poskytuje spolujazdcom na zadných sedadlách komfortné prezeranie filmov a multimédií.

Konzola na opierku je špecifická pre každé auto. Na konzolu môžete pripevniť akýkoľvek držiak. Konzola bola navrhnutá pre umiestnenie tabletov, LCD monitorov a multimediálnych zariadení. Môžete však ju použiť aj na uchytenie mobilného telefónu, prehrávača iPod, hernej konzoly a pod. Pri použití aktívneho držiaka sa Vám počas jazdy zariadenie aj dobíja.

Ak potrebujete umiestniť tablet na prednom sedadle potrebujete jeden z horeuvedených držiakov a k nemu konzolu na opierku hlavy:

Vyhľadať vhodnú konzolu podľa typu auta.

Inštalácia je veľmi jednoduchá a zvládnete ju v priebehu pár minút. Konzola má predvyvŕtané otvory, vďaka ktorým je inštalácia držiaka ešte jednoduchšia.

Ďalšie príslušenstvo pre Apple iPad 9.7 New (model 2018) >

Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na palubnej doske Vášho auta.

 

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!