19.03.2013

Nové držiaky pre BlackBerry Z10


Nové držiaky do auta pre BlackBerry Z10. Pasívny držiak Brodit pre pevnú montáž v aute, aktívny s CL nabíjačkou alebo s Molex konektorom.

Aktívny držiak do auta pre BlackBerry Z10Pasívny držiak pre BlackBerry Z10 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

Aktívny držiak s CL nabíjačkou pre BlackBerry Z10 umožňuje automatické dobíjanie telefónu od okamihu, keď ho vložíte do držiaka.

Aktívny držiak s Molex konektorom pre BlackBerry Z10 umožňuje komfortnú inštaláciu držiaka v aute, pričom káble z držiaka sa pripájajú priamo na el. rozvod auta. Káble tak môžete elegantne schovať za palubnú dosku a pomocou Molex adaptéra prípadne dobíjať iné zariadenia.

Leták produktu držiak do auta pre BlackBerry Z10

Stiahnuť leták v PDF

Držiaky pre BlackBerry Z10 - .pdf dokument

Akcia!

Kúpte si držiak Brodit spolu s BlackBerry Z10 a dostanete k nemu konzolu do auta ProClip zadarmo!

Pri objednávke uveďte v pokladni do políčka poznámka heslo "ProClip zadarmo".

Podmienky akcie: Objednávka musí obsahovať zariadenie BlackBerry Z10, držiak Brodit pre BlackBerry Z10, pri ktorom je uvedené číslo konzoly a v poznámke musí byť uvedené heslo "ProClip zadarmo".

TIP: BlackBerry Z10 kúpite tu:

Vyberte si z ponuky držiakov Brodit pre BlackBerry Z10:

Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na palubnej doske Vášho auta.

 

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!