Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet

Aktívny držiak do auta s magnetickým hrotom pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Držiak obsahuje MOLEX konektor pre pripojenie GPS prijímača (microUSB konektor podporuje iba napájanie, nie prenos dát). Telefón je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V.
Vďaka magnetickému hrotu je ešte jednoduchšie umiestniť zariadenie do držiaka jednou rukou a vziať ho so sebou pri opúšťaní vozidla. Jednoducho vyberte hrot nabíjacieho konektora a zatlačte ho do nabíjacieho portu zariadenia. Nabíjanie sa správne spája zakaždým, minimalizuje opotrebovanie a udržuje konektor prístroja v dobrom stave. Magnetická špička je veľmi pevná a odolná konštrukcia, vydrží minimálne 30 000-krát spojení. Chráni tiež nabíjací port zariadenia pred prachom a nečistotami. Nylonový opletený kábel s vysokorýchlostnou synchronizáciou USB 2.0 na prenos údajov. Neodporúča sa používať so zariadeniami s obalom/puzdrom.

Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet

⏱ Rýchla objednávka e-mailom


Cena bez DPH79 €
Cena s DPH94 €
Kúpiť

Obsah balenia

  • Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet
  • montážne prvky - 4 samorezné skrutky. (Ak sú potrebné ďalšie nástroje na montáž, sú súčasťou dodávky konzoly ProClip.)
  • krátky návod na použitie + obrázkový návod na inštaláciu
UPOZORNENIE: Skladom je obmedzený počet typov držiakov. Ide najmä o nastaviteľné držiaky UNI. Držiak na mieru pre konkrétne zariadenie sa objednáva/vyrába na zákazku podľa objednávky zákazníka. Priemerná doba dodania je v závislosti od typu držiaka cca 7-14 dní. Ak si chcete overiť, či je konkrétny držiak skladom, kontaktujte nás pred objednávkou. Pred objednaním si skontrolujte kompatibilitu s Vašim zariadením.

Prečo držiak Brodit?

  • Každý držiak Brodit je špeciálne navrhnutý pre konkrétne zariadenie. Zariadenie v držiaku perfektne sedí, ľahko sa do držiaka vkladá aj sa z neho vyberá. Držiaky Brodit existujú pre akékoľvek zariadenia - smartfóny, tablety, GPS navigácie, LCD monitory, tlačiarne, vysielačky, mobilné terminály a pod.
  • Bezpečnejšie šoférovanie - držiak je vždy na dosah, nezavadzia vo výhľade, inštalácia vyhovuje legislatíve. Držiak je možné natočiť tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo, príp. umiestniť zariadenie vo vertikálnej alebo horizontálnej pozícii.
  • Jednoduchá inštalácia pomocou systému ProClip umožňuje bezpečnú integráciu držiaka do palubnej dosky, pričom nedochádza k poškodeniu interiéru auta.
  • Vysoká kvalita - držiaky sú vyhotovené z teploodolného ABS plastu, povrch držiaka je prispôsobený pre konkrétne zariadenie (napr. semišový povrch pre iPhone, iPod.). Brodit disponuje certifikátom kvality ISO a osvedčením o nárazových testoch.

Inštalácia produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet

Inštalácia produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet. Krok 1. Inštalácia produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet. Krok 2.
Inštalácia produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet. Krok 3. Inštalácia produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet. Krok 4.
Produktový leták PDF pre Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet

Produktový leták PDF pre Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet

.pdf dokument

Príslušenstvo pre Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet:

Ďalšie príbuzné držiaky:

Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Molex Magnet je príslušenstvo vhodné pre:Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na palubnej doske Vášho auta.


 

Konzola ProClip - pre bezpečné pripevnenie držiaka na palubnú dosku.

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!

 

Najnovšie konzoly do auta - ProClip v ponuke: