Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe

nastaviteľný držiak pre použitie s Lightning/30pin káblom pre Apple iPhone X/Xs a iPhone SE2020/8/7/6/6S s tenkým puzdrom typu skin (šírka 62-77mm, hrúbka do 10mm). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej strany je možné pripojiť originálny kábel Lightning-to-30pin adapter MD824ZM/A (nie je súčasť dodávky), ktorý umožní dobíjanie od okamihu, keď iPhone 6 vložíte do držiaka a zároveň Vám umožní jednoducho prepojiť Apple iPhone 6 s audio/video systémom v aute (s výstupom na Apple 30pin konektor).

Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe

⏱ Rýchla objednávka e-mailom


Cena bez DPH55 €
Cena s DPH66 €
Kúpiť

Obsah balenia

  • Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe
  • montážne prvky - 4 samorezné skrutky. (Ak sú potrebné ďalšie nástroje na montáž, sú súčasťou dodávky konzoly ProClip.)
  • krátky návod na použitie + obrázkový návod na inštaláciu
UPOZORNENIE: Skladom je obmedzený počet typov držiakov. Ide najmä o nastaviteľné držiaky UNI. Držiak na mieru pre konkrétne zariadenie sa objednáva/vyrába na zákazku podľa objednávky zákazníka. Priemerná doba dodania je v závislosti od typu držiaka cca 7-14 dní. Ak si chcete overiť, či je konkrétny držiak skladom, kontaktujte nás pred objednávkou. Pred objednaním si skontrolujte kompatibilitu s Vašim zariadením.

Prečo držiak Brodit?

  • Každý držiak Brodit je špeciálne navrhnutý pre konkrétne zariadenie. Zariadenie v držiaku perfektne sedí, ľahko sa do držiaka vkladá aj sa z neho vyberá. Držiaky Brodit existujú pre akékoľvek zariadenia - smartfóny, tablety, GPS navigácie, LCD monitory, tlačiarne, vysielačky, mobilné terminály a pod.
  • Bezpečnejšie šoférovanie - držiak je vždy na dosah, nezavadzia vo výhľade, inštalácia vyhovuje legislatíve. Držiak je možné natočiť tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo, príp. umiestniť zariadenie vo vertikálnej alebo horizontálnej pozícii.
  • Jednoduchá inštalácia pomocou systému ProClip umožňuje bezpečnú integráciu držiaka do palubnej dosky, pričom nedochádza k poškodeniu interiéru auta.
  • Vysoká kvalita - držiaky sú vyhotovené z teploodolného ABS plastu, povrch držiaka je prispôsobený pre konkrétne zariadenie (napr. semišový povrch pre iPhone, iPod.). Brodit disponuje certifikátom kvality ISO a osvedčením o nárazových testoch.

Inštalácia produktu Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe

Inštalácia produktu Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe. Krok 1. Inštalácia produktu Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe. Krok 2.
Inštalácia produktu Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe. Krok 3. Inštalácia produktu Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe. Krok 4.
Produktový leták PDF pre Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe

Produktový leták PDF pre Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe

.pdf dokument

Príslušenstvo pre Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe:

K produktu Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe doporučujeme:

Ďalšie príbuzné držiaky:

Nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8/X/ Xs pre orig. kábe je príslušenstvo vhodné pre:Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na palubnej doske Vášho auta.


 

Konzola ProClip - pre bezpečné pripevnenie držiaka na palubnú dosku.

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!

 

Najnovšie konzoly do auta - ProClip v ponuke: