Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu

Držiak pre Apple iPhone SE 2020/8/7/6/6S s puzdrom (štandardné tenké puzdra, nie veľmi hrubé, alebo vrúbkované) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Zo spodnej strany je možné pripojiť originálny kábel Lightning-to-30pin adapter MD824ZM/A (nie je súčasť dodávky), ktorý umožní dobíjanie od okamihu, keď iPhone vložíte do držiaka a zároveň Vám umožní jednoducho prepojiť Apple iPhone s audio/video systémom v aute (s výstupom na Apple 30pin konektor).

Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu

⏱ Rýchla objednávka e-mailom


Cena bez DPH55 €
Cena s DPH66 €
Kúpiť

Obsah balenia

  • Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu
  • montážne prvky - 4 samorezné skrutky. (Ak sú potrebné ďalšie nástroje na montáž, sú súčasťou dodávky konzoly ProClip.)
  • krátky návod na použitie + obrázkový návod na inštaláciu
UPOZORNENIE: Skladom je obmedzený počet typov držiakov. Ide najmä o nastaviteľné držiaky UNI. Držiak na mieru pre konkrétne zariadenie sa objednáva/vyrába na zákazku podľa objednávky zákazníka. Priemerná doba dodania je v závislosti od typu držiaka cca 7-14 dní. Ak si chcete overiť, či je konkrétny držiak skladom, kontaktujte nás pred objednávkou. Pred objednaním si skontrolujte kompatibilitu s Vašim zariadením.

Prečo držiak Brodit?

  • Každý držiak Brodit je špeciálne navrhnutý pre konkrétne zariadenie. Zariadenie v držiaku perfektne sedí, ľahko sa do držiaka vkladá aj sa z neho vyberá. Držiaky Brodit existujú pre akékoľvek zariadenia - smartfóny, tablety, GPS navigácie, LCD monitory, tlačiarne, vysielačky, mobilné terminály a pod.
  • Bezpečnejšie šoférovanie - držiak je vždy na dosah, nezavadzia vo výhľade, inštalácia vyhovuje legislatíve. Držiak je možné natočiť tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo, príp. umiestniť zariadenie vo vertikálnej alebo horizontálnej pozícii.
  • Jednoduchá inštalácia pomocou systému ProClip umožňuje bezpečnú integráciu držiaka do palubnej dosky, pričom nedochádza k poškodeniu interiéru auta.
  • Vysoká kvalita - držiaky sú vyhotovené z teploodolného ABS plastu, povrch držiaka je prispôsobený pre konkrétne zariadenie (napr. semišový povrch pre iPhone, iPod.). Brodit disponuje certifikátom kvality ISO a osvedčením o nárazových testoch.

Inštalácia produktu Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu

Inštalácia produktu Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu. Krok 1. Inštalácia produktu Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu. Krok 2.
Inštalácia produktu Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu. Krok 3. Inštalácia produktu Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu. Krok 4.
Produktový leták PDF pre Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu

Produktový leták PDF pre Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu

.pdf dokument

Príslušenstvo pre Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu:

K produktu Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu doporučujeme:

Ďalšie príbuzné držiaky:

Držiak pre Apple iPhone 6/6S/7/8 pre použitie s káblom/ 30pin s pu je príslušenstvo vhodné pre:Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na palubnej doske Vášho auta.


 

Konzola ProClip - pre bezpečné pripevnenie držiaka na palubnú dosku.

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!

 

Najnovšie konzoly do auta - ProClip v ponuke: