Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s

Aktívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, 11 Pro, XR,Xs Max a iPhone 8/7/6/6S Plus s tenkým puzdrom (skin) (šírka 75-89 mm, hrúbka do 10mm) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. Apple iPhone 6 Plus je automaticky napájaný od okamihu, keď ho vložíte do držiaka. Podpora napätia 12V. CL konektor je oddeliteľný. Po odpojení CL konektora môžete kábel pripojiť napr. do USB portu rádia.

Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s

⏱ Rýchla objednávka e-mailom

Kompatibilita:

Apple iPhone 11
Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 6 Plus
Apple iPhone 6S Plus
Apple iPhone 7 Plus
Apple iPhone 8 Plus
Apple iPhone XR
Apple iPhone Xs Max


Cena bez DPH62 € 69 €
Cena s DPH74 €
Kúpiť

Obsah balenia

  • Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s
  • montážne prvky - 4 samorezné skrutky. (Ak sú potrebné ďalšie nástroje na montáž, sú súčasťou dodávky konzoly ProClip.)
  • krátky návod na použitie + obrázkový návod na inštaláciu
UPOZORNENIE: Skladom je obmedzený počet typov držiakov. Ide najmä o nastaviteľné držiaky UNI. Držiak na mieru pre konkrétne zariadenie sa objednáva/vyrába na zákazku podľa objednávky zákazníka. Priemerná doba dodania je v závislosti od typu držiaka cca 7-14 dní. Ak si chcete overiť, či je konkrétny držiak skladom, kontaktujte nás pred objednávkou. Pred objednaním si skontrolujte kompatibilitu s Vašim zariadením.

Prečo držiak Brodit?

  • Každý držiak Brodit je špeciálne navrhnutý pre konkrétne zariadenie. Zariadenie v držiaku perfektne sedí, ľahko sa do držiaka vkladá aj sa z neho vyberá. Držiaky Brodit existujú pre akékoľvek zariadenia - smartfóny, tablety, GPS navigácie, LCD monitory, tlačiarne, vysielačky, mobilné terminály a pod.
  • Bezpečnejšie šoférovanie - držiak je vždy na dosah, nezavadzia vo výhľade, inštalácia vyhovuje legislatíve. Držiak je možné natočiť tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo, príp. umiestniť zariadenie vo vertikálnej alebo horizontálnej pozícii.
  • Jednoduchá inštalácia pomocou systému ProClip umožňuje bezpečnú integráciu držiaka do palubnej dosky, pričom nedochádza k poškodeniu interiéru auta.
  • Vysoká kvalita - držiaky sú vyhotovené z teploodolného ABS plastu, povrch držiaka je prispôsobený pre konkrétne zariadenie (napr. semišový povrch pre iPhone, iPod.). Brodit disponuje certifikátom kvality ISO a osvedčením o nárazových testoch.

Inštalácia produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s

Inštalácia produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s. Krok 1. Inštalácia produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s. Krok 2.
Inštalácia produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s. Krok 3. Inštalácia produktu Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s. Krok 4.
Produktový leták PDF pre Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s

Produktový leták PDF pre Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s

.pdf dokument

Príslušenstvo pre Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s:

Ďalšie príbuzné držiaky:

Aktívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus s je príslušenstvo vhodné pre:Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na palubnej doske Vášho auta.


 

Konzola ProClip - pre bezpečné pripevnenie držiaka na palubnú dosku.

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!

 

Najnovšie konzoly do auta - ProClip v ponuke: