Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus

pasívny nastaviteľný držiak pre Apple iPhone 11, 11 Pro, XR,Xs Max a iPhone 8/7/6/6S Plus s tenkým puzdrom skin (šírka 75-89 mm, hrúbka do 10mm). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je možné prispôsobiť konkrétnemu puzdru - šírka držiaka je nastaviteľná. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. K iPhone je možné pripojiť napájací Lightning kábel alebo slúchadlá.

Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus

⏱ Rýchla objednávka e-mailom

Kompatibilita:

Apple iPhone 11
Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 6 Plus
Apple iPhone 6S Plus
Apple iPhone 7 Plus
Apple iPhone 8 Plus
Apple iPhone XR
Apple iPhone Xs Max


Cena bez DPH32 €
Cena s DPH38 €
Kúpiť

Obsah balenia

  • Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus
  • montážne prvky - 4 samorezné skrutky. (Ak sú potrebné ďalšie nástroje na montáž, sú súčasťou dodávky konzoly ProClip.)
  • krátky návod na použitie + obrázkový návod na inštaláciu
UPOZORNENIE: Skladom je obmedzený počet typov držiakov. Ide najmä o nastaviteľné držiaky UNI. Držiak na mieru pre konkrétne zariadenie sa objednáva/vyrába na zákazku podľa objednávky zákazníka. Priemerná doba dodania je v závislosti od typu držiaka cca 7-14 dní. Ak si chcete overiť, či je konkrétny držiak skladom, kontaktujte nás pred objednávkou. Pred objednaním si skontrolujte kompatibilitu s Vašim zariadením.

Prečo držiak Brodit?

  • Každý držiak Brodit je špeciálne navrhnutý pre konkrétne zariadenie. Zariadenie v držiaku perfektne sedí, ľahko sa do držiaka vkladá aj sa z neho vyberá. Držiaky Brodit existujú pre akékoľvek zariadenia - smartfóny, tablety, GPS navigácie, LCD monitory, tlačiarne, vysielačky, mobilné terminály a pod.
  • Bezpečnejšie šoférovanie - držiak je vždy na dosah, nezavadzia vo výhľade, inštalácia vyhovuje legislatíve. Držiak je možné natočiť tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo, príp. umiestniť zariadenie vo vertikálnej alebo horizontálnej pozícii.
  • Jednoduchá inštalácia pomocou systému ProClip umožňuje bezpečnú integráciu držiaka do palubnej dosky, pričom nedochádza k poškodeniu interiéru auta.
  • Vysoká kvalita - držiaky sú vyhotovené z teploodolného ABS plastu, povrch držiaka je prispôsobený pre konkrétne zariadenie (napr. semišový povrch pre iPhone, iPod.). Brodit disponuje certifikátom kvality ISO a osvedčením o nárazových testoch.

Inštalácia produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus

Inštalácia produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus. Krok 1. Inštalácia produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus. Krok 2.
Inštalácia produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus. Krok 3. Inštalácia produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus. Krok 4.
Produktový leták PDF pre Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus

Produktový leták PDF pre Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus

.pdf dokument

K produktu Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus doporučujeme:

Ďalšie príbuzné držiaky:

Pasívny držiak pre Apple iPhone 11,11 Pro,Xs Max,6/6S/7/ 8 Plus je príslušenstvo vhodné pre:Náš TIP: Ak sa Vám zdá inštalácia zložitá, využite našu instantnú inštaláciu. Stačí pristaviť auto a o 15-20 minút odídete s nainštalovaným držiakom na palubnej doske Vášho auta.


 

Konzola ProClip - pre bezpečné pripevnenie držiaka na palubnú dosku.

Vyhľadajte si konzolu ProClip podľa typu Vášho auta:

TIP 1: Zadajte do vyhľadávania napr. "stationwagon". Našepkávač Vám ihneď zobrazí 1 položku. Ak však stlačíte "Enter", konfigurátor vyhľadá v katalógu všetky konzoly pre model "stationwagon".

TIP 2: Ak poznáte 6-miestne číslo konzoly, zadajte ho a kliknite na vyhľadanú položku.

V ponuke máme konzoly do auta - ProClip pre všetky značky vozidiel. Viac ako 9000 položiek!

 

Najnovšie konzoly do auta - ProClip v ponuke: